Jesteś tutaj: Start / Akcje i wydarzenia

Akcje i wydarzenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Sukces ZST-E

Sukces ZST-E

Wielki sukces Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu, która została objęta Patronatem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

23 czerwca 2023
Czytaj więcej o: Sukces ZST-E

DRZWI OTWARTE

20 marca 2023
Przejdź do - Uroczystość patriotyczna

Uroczystość patriotyczna

W niedzielę dnia 24 kwietnia 2022r. uczniowie z klasy 3G: Kacper Kramarz, Roland Kreczmer i Filip Ochocki pod opieką Pani Anny Barna wzięli udział we Mszy Świętej polowej w intencji mieszkańców Ziemi Kaliskiej i Ostrowskiej, pomordowanych w lesie w Winiarach podczas II wojny światowej. Msza Święta została odprawiona przy obelisku poświęconym ofiarom faszyzmu hitlerowskiego w Winiarach.

28 kwietnia 2022

DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

22 marca 2022
Przejdź do - Uczniowie ZSTE pomagają Ukrainie.

Uczniowie ZSTE pomagają Ukrainie.

13 marca 2022
Przejdź do - DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE PANIE :)

8 marca 2022
Przejdź do - Dzień Patrona

Dzień Patrona

Dzień Patrona to okazja do przypomnienia nowym uczniom postaci księdza Józefa Sieradzana, ale także czas na wręczenia wyróżnień za wzorową postawę, złożenie kwiatów przy obelisku oraz msza w kościele połączona z programem artystycznym.

27 września 2021

77 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

W dniu 01 sierpnia 2021 obchodzimy 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
O tym wydarzeniu, jak co roku, pamiętają uczniowie ZSTE i ZSE, nauczyciele, dyrekcja oraz społeczność lokalna wraz z władzami naszego miasta.
Kwiaty pod obeliskiem i przy grobie ks.Józefa Sieradzana, patrona szkoły, kapelana Armii Krajowej w czasie Powstania Warszawskiego, złożyli: dyrektor szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, Stowarzyszenie Rodzina Katyńska, Związek Piłsudczyków oraz prezydenta m.Kalisz wraz z przedstawicielami Rady Miejskiej.

2 sierpnia 2021
Przejdź do - Zapraszam szkoły do ratusza!

Zapraszam szkoły do ratusza!

Powrót do szkoły po pandemicznej przerwie bywa trudny. Pamiętajmy, że ważne są relacje i wspólnie spędzony czas. Warto sięgnąć po nieszablonowe rozwiązania. Zwiedzanie ekspozycji multimedialnej w piwnicach i na wieży ratusza to świetny scenariusz nie tylko na lekcję historii, ale też języka ojczystego, języków obcych, wiedzy o społeczeństwie czy geografii. O czym przekonują się dzisiaj uczniowie ZSTE Kalisz
22 maja 2021

POMOC DLA DAWIDA

Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla ucznia naszej szkoły Dawida Jurgi który choruje na mukowiscydozę i potrzebuje pieniędzy na kosztowną terapię jak ktoś może i ma ochotę to może wesprzeć finansowo każdy grosz się przyda. Choroba nigdy mu nie pozwoliła na normalne funkcjonowanie choć bardzo tego chciał niestety ciągle musi walczyć z chorobą o zdrowie i życie. 
Poniżej przesyłamy linki z opisem jego choroby i zbiórką gdzie można pomóc wpłacając pieniądze. Z góry dziękujemy w imieniu Dawida.

FAKTY KALISKIE

SIĘ POMAGA

26 lutego 2021